Nie brak osób, których 40-ste urodziny wcale nie cieszą. Wręcz przeciwnie są one przyczyną chandry i depresji. Wówczas bowiem w swoim życiu przekraczamy kolejną granicę i niestety nie stajemy się coraz młodsi, ale wręcz przeciwnie z każdym kolejnym rokiem będziemy tylko starsi i starsi. Inni natomiast wyznają zasadę, że życie zaczyna się dopiero po 40-stce i nie zamartwiają się swoim wiekiem. Nie da się bowiem ukryć, że jest to wiek, którym wielu pomaga zrealizować swoje własne marzenia z młodości. Zauważmy bowiem, że często osoby 40-letnie mają już swój własny dom, stabilną posadę w pracy czy sprawiające coraz mniej problemów dzieci. Skoro tak zastanówmy się więc, na jaki prezent w ich przypadku możemy się zdecydować. Czy jest coś, z czego 40-latek będzie szczególnie zadowolony?

Mirandum - wymarzone prezenty

Zabawne gadżety

W pierwszej kolejności wymieńmy prezenty okolicznościowe i dość tanie. Takich jest obecnie na rynku dość dużo. Na pewno doskonale sprawdzą się tutaj personalizowane kufle, zestawy kieliszków, fartuchy, deski do krojenia, piersiówki, długopisy i wiele innych. Możliwości jest dziś na tyle dużo, że powinniśmy znaleźć coś dla każdej osoby 40-letniej bez względu na płeć czy zainteresowania.


Nowe hobby

Czterdzieste urodziny to również doskonała okazja do tego, aby solenizanta zainspirować nowym hobby. Na co postawicie, zależy już tylko i wyłącznie od Was. Na pewno Wasz solenizant myślał o czymś, czego nie udało mu się dotychczas zrealizować. Jedni więc będą chcieli nauczyć się tańczyć, inni z kolei marzą o swobodnej jeździe konnej.

Weekend we dwoje

Nikt nie mówi, że prezent taki nie może być romantyczny. Dlatego też druga połówka na pewno się nie obrazi, jeśli prezentem będzie wspólny wyjazd w góry, nad morze czy inne romantyczne miejsce, gdzie partnerzy będą skazani tylko na siebie. Ponadto na pewno pomyśleć można tutaj o wspólnym wypadzie do SPA, aby oddać się masażom i innym zabiegom odmładzającym i relaksującym.

Prezenty dla aktywnych

Jeżeli 40-letni solenizant należy do osób szczególnie aktywnych, do gustu przypadnie mu z pewnością jakiś szczególny voucher, dzięki któremu spełni swoje marzenia, a przynajmniej będzie miał o czym długo opowiadać. O czym zatem warto pomyśleć? Także i w tym przypadku możliwości mamy naprawdę ogromne. Tak więc może to być na przykład lot samolotem czy paralotnią, który na pewno będzie niezwykle emocjonujący. Jeśli solenizant lubi dreszczyk emocji i ryzyko, a przy okazji nie choruje na serce, pójść można nawet o krok dalej.

Dla osób lubiących ryzyko na pewno dobrym prezentem będzie lot balonem czy nawet skok na bungee lub ze spadochronem. Oczywiście mówimy tutaj o w pełni bezpiecznym skoku w tandemie. Kolejnym wyborem jest wizyta na torze wyścigowym, z czego zadowoleni będą zwłaszcza panowie. Miłośnicy szybkiej jazdy na takim torze wyścigowym będą mogli oddać się szaleństwu i pokonać kilka okrążeń niczym kierowca bolidu formuły 1.

Wycieczka

Wielu 40-latków mimo jakby się mogło wydawać dużej liczby okazji, w przeszłości nie miało wielkich możliwości, aby odbyć wycieczkę swoich marzeń ze względu na pracę czy zajmowanie się domem i dziećmi. Warto im to teraz wynagrodzić. Wycieczka taka to wyśmienita okazja do tego, aby zwiedzić ulubione miejsca i przy okazji odpocząć od trudów codziennego życia. Oczywiście wiąże się to także z pewnym kosztem. Nie jest jednak powiedziane, że musicie ją nabywać samodzielnie. Warto skontaktować się z innymi znajomymi solenizanta czy jego rodziną i w tym celu zorganizować zrzutkę.

Jak w związku z tym widzimy, możliwości prezentowych w przypadku czterdziestolatków nie mamy wcale mniej niż przy szukaniu prezentu dla ludzi młodszych. Na pewno w przypadku osoby 40-letniej ciepłe kapcie i koc nie będą najlepszym rozwiązaniem. Warto poszukać czegoś zabawnego lub oryginalnego. Przypomnijmy raz jeszcze…życie zaczyna się po 40-stce.


Kategorie: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Uncategorized

Życzenia na 40 urodziny – krótkie i śmieszne

Obecnie, kiedy to każdy z nas jest zabiegany i nie ma czasu dla bliskich również i składane przez nas życzenia nie mają już tak wielkiej „mocy”, jak miało to miejsce dawniej. W związku z tym Czytaj więcej…